درباره ما

See page

سنگ گچ مرغوب با پخت عالی و ارائه محصول برتر

کارخانه گچ سمنان ساری با سابقه ترین ، به روز ترین تولیدی گچ در جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان

درباره شرکت

کارخانه گچ سمنان ساری درسال ۱۳۶۳ در منطقه روستای مومن­ آباد تأسیس و در سال ۱۳۶۶ به بهره­ برداری و تولید رسید.

کارخانه گچ سمنان ساری با سعی و تلاش و همت سرمایه ­گذاران بومی cause and effect essay outline template و همچنین پرسنل زحمتکش و متعهد در سال ۱۳۶۳ در منطقه معدنی  روستای مومن آباد واقع در شهرستان سمنان به وسعت ۲۵۰۰۰ مترمربع در جاده معدن تأسیس و احداث گردید.

ظرفیت تولید کارخانه سال آغازین ۱۰۰۰۰۰ تن بوده، است اما به دلیل کیفیت بالا و تقاضای روز افزون گچ از سوی خریداران در سراسر کشور، صاحبان سرمایه را برآن داشت که ظرفیت تولید کارخانه را افزایش دهند که هم اکنون سالانه۳۴۰۰۰۰ تن با ۶ شش خط بارگیری و سه خط تولید صورت می­گیرد و علاوه بر مصارف داخلی،صادرات (گچ آهوان)  نیز به کشورهای همسایه در سطح گسترده­ای صورت می­گیرد.

کارخانه گچ سمنان ساری دارای ۶ شش خط بارگیری بوده و فراورهای تولید شده در چندین نوع می­باشد، گچ زیرکار که مخصوص گچ و خاک و مصرف طاق زدن و شمشه کاری می­باشد از گیرایش پائینی برخوردار است و از نظر زمانی بین ۷ الی ۱۵ دقیقه می­باشد که گیرایش اولیه آن۷دقیقه و ثانویه آن ۱۵ دقیقه می­باشد .

گچ مخصوص سفیدکاری که علاوه بر گیرایش بالاتر از نرمی و سفیدی بیشتری برخوردار بوده و زمان گیرایش اولیه آن ۱۰ و ثانویه آن ۲۰ می­باشد که بسیار نرم و پودر می­باشد.

گچ میکرونیزه که جهت مصارف سفیدکاری و ابزار مورد استفاده قرار می­گیرد گیرایش اولیه آن ۱۲ و گیرایش ثانویه آن تا ۲۵ هم می­رسد تا استادکار فرصت مناسبی را برای پرداخت گچ داشته است لازم به توضیح russian bride online است که تولیدات گچ سمنان ساری جهت مصرف نیاز به الک ندارد و از اتلاف وقت استادکاران و همچنین یک محصول ظریف و نرم جهت پرداخت تولید می­گردد.

برای خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید

تماس با واحد فروش